bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Kamil Kromski|17-10-2019

Zmieniliśmy wygląd skweru Kotkowiaka

11 października przy bardzo sprzyjających warunkach pogodowych nasze uczennice z kierunku architektury krajobrazu w ramach zajęć praktycznych wykonały nasadzenia na tzw. skwerze Kotkowiaka w Zbąszynku. Miało to miejsce w ramach współpracy z Dziennym Domem „Senior Wigor”. Skwerek po dokonanej metamorfozie ma stać się miejscem, w którym najstarsi mieszkańcy naszego miasta będą mogli swobodnie odpocząć i zrelaksować się. Oficjalne otwarcie odbędzie się jutro, tj. 18 października, o godz. 11:00 na zakończenie trwającego właśnie Zbąszyneckiego Święta Seniora.

Dziewczynom dopisywała nie tylko pogoda, ale również dobry humor, co odzwierciedlają niektóre fotografie. Dzięki wytężonej pracy dziewcząt pod czujnym okiem pani Jolanty Kuleszy i pani Magdaleny Krajkowskiej niewielki plac bardzo się zmienił. Obecnie cieszy oko nowymi roślinami, które nadały temu miejscu świeżości i kolorytu. Pragniemy wyrazić radość, że przyczyniliśmy się do tego, iż nasze miasto z każdym dniem staje się coraz piękniejsze. Dziękujemy uczennicom i ich opiekunkom.

Zdjęcia wykonała Julia Bimek z klasy 2IA.