Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Omelczuk Ewa|06-12-2012

I Turniej siatkówki o Puchar Dyrektora ZST w Zbąszynku

15 listopada 2012 r. na hali sportowej przy Zespole Szkół Technicznych w Zbąszynku odbył się I Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora ZST w Zbąszynku. W zawodach wystartowały trzy drużyny: Zbąszynek, Rogoziniec i Miedzichowo. Turniej stał się dobrym treningiem dla zawodników gospodarzy, którzy w najbliższym czasie wezmą udział w zawodach powiatowych.

Rozgrywki przeprowadzono w systemie każdy z każdym. Drużyna ze Zbąszynka, wygrała dwa mecze i zajęła pierwsze miejsce. Drugie miejsce na podium zapewnili sobie goście z Miedzichowa, a na najniższym stopniu podium stanęli siatkarze z Rogozińca.

Tuż po oficjalnym rozpoczęciu na parkiecie wystąpiła grupa taneczna działająca przy ZST w Zbąszynku pod okiem Wiolety Muszyńskiej. Każda drużyna została nagrodzona pucharem i dyplomem. Po zakończeniu zawodów wszyscy spotkali się na wspólnym poczęstunku.

Organizatorem turnieju był Zespół Szkół Technicznych w Zbąszynku oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zbąszynku.