bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Wagary CKZiU Zbąszynek (zaproszenie)

Coroczne wagary w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II w Zbąszynku wracają! Po dwuletniej przerwie mamy przyjemność zaprosić zainteresowanych ósmoklasistów na dzień otwarty naszej szkoły w formule stacjonarnej. Tradycyjnie odbędą się one 21 marca, tj. w pierwszym dniu wiosny, a zatem w dniu wagarowicza.

W programie przewidzieliśmy różnego rodzaju warsztaty promujące kierunki oferowane przez naszą szkołę, a także rozmowy z uczniami i nauczycielami. Uczniowie klas ósmych będą mieli zatem okazję do poznania placówki w najdrobniejszych szczegółach.

Ze względów organizacyjnych prosimy chętne grupy o zgłoszenie woli uczestnictwa w tegorocznych Wagarach CKZiU. Wolę tę zgłaszamy p. wicedyrektor Joannie Korzeniewskiej do dnia 16 marca 2022 r. pod adresem: joanna.korzeniewska@zstzbaszynek.pl.