bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Kamil Kromski|10-10-2022

Turniej Klas Pierwszych

W piątek 7 października w budynku sali gimnastycznej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II w Zbąszynku odbył się Turniej Klas Pierwszych. To coroczna impreza, której celem jest wspólna zabawa oraz integracja zespołów klasowych.

Organizatorem tegorocznego Turnieju była klasa 2IA. Uczniowie wraz z wychowawcą przygotowali szereg konkurencji oraz zabaw dla pierwszoklasistów. Wśród nich znalazły się takie rozgrywki, jak konkurs wiedzy o szkole, konkurs na smakowanie różnych przypraw czy konkursy sportowe. Nie zabrakło rozgrywek, w których wykazać się mogli wychowawcy klas.

W zmaganiach wzięło udział 6 klas pierwszych. Niezwykle zacięta rywalizacja była bardzo wyrównana. Ostatecznie na I miejscu uplasowały się klasa 1A oraz 1IR, dlatego o decydującym wyniku zadecydowały uczniowskie rzuty do kosza. Finalnie tytuł laureatów zawędrował do klasy 1A i to na ich ręce pani wicedyrektor Joanna Korzeniewska przekazała nagrodę pieniężną ufundowaną przez Radę Rodziców. Serdecznie gratulujemy.

Więcej zdjęć do zobaczenia tutaj.