bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Omelczuk Ewa|05-04-2013

Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

W poniedziałek, 25 marca 2013 r., w naszej szkole odbył się Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny LWIĄTKO. Konkurs ten narodził się na Ukrainie, we Lwowie – stąd jego nazwa. Jest fizyczną odmianą popularnego matematycznego „Kangura”- zasady i reguły są takie same.

W zmaganiach uczestniczyło 17 uczniów naszej szkoły z klasy Ia, IIm, i IIa, a organizatorem była p. Renata Lichtarowicz.

Konkursy Fizyczne przeprowadzane rokrocznie w naszej szkole dają uczniom okazję porównania swoich umiejetności z rówieśnikami z Polski i z zagranicy, doświadczyć uczucia rywalizacji oraz oswoić się z egzaminacyjnym stresem.

Serdecznie dziękujemy uczniom za zaangażowanie i życzymy jak najlepszych wyników.