bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Omelczuk Ewa|05-06-2017

Oferta pracy – Kalkulant Systemów Sterowania

imagesOgłoszenie dotyczy stanowiska Kalkulant Systemów Sterowania.

SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali.

Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach, dostarczających supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.

KALKULANT SYSTEMÓW STEROWANIA nie wymagamy doświadczenia

Kluczowe zadania:

  • Wykonywanie kosztorysu części elektrycznej projektów
  • Nadzór nad bazą danych materiałów elektrycznych
  • Opracowywanie koncepcji systemów automatyki na potrzeby kalkulacji
  • Obsługa kooperacji (zlecenia, umowy, rozliczenia)

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunki: Elektrotechnika, Mechatronika)

W naszej firmie:

  • Przedsiębiorczość i innowacyjność należą do kluczowych wartości

Prosimy o wysyłanie CV na adres: swe-rekrutacja@secowarwick.com