LO w Warszawie

W dniach 29-30 stycznia bieżącego roku uczniowie klas mundurowych naszej szkoły pod opieką pana Roberta Baksalarego uczestniczyli w wyjeździe  do Warszawy. Pierwszego dnia pobytu, młodzież zwiedziła Pałac Prezydencki poznając jego historię a także spotkała się z generałem brygady Panem Robertem Głąbem w Dowództwie Garnizonu Warszawa. Złożone zostały kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza. Kolejnym punktem programu była wizyta w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego, gdzie odbyło się spotkanie z szefem BBN-u, ministrem Panem Pawłem Solochem.  W drugim dniu,  uczniowie spotkali się z generałem brygady Panem Wiesławem Kukułą. Spotkanie odbyło się w Dowództwie Wojsk  Obrony Terytorialnej.  Na zakończenie pobytu w stolicy, wszyscy uczestnicy wyjazdu zwiedzili Stadion Narodowy.  W wyjeździe, oprócz uczniów naszej szkoły uczestniczyli  żołnierze ze Stowarzyszenia Byłych Żołnierzy 62 Kompanii Specjalnej Commando oraz Burmistrz Zbąszynka pan Wiesław Czyczerski, którym  dziękujemy za umożliwienie i zorganizowanie  wyjazdu.