bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Omelczuk Ewa|05-02-2018

LO w Warszawie

W dniach 29-30 stycznia bieżącego roku uczniowie klas mundurowych naszej szkoły pod opieką pana Roberta Baksalarego uczestniczyli w wyjeździe do Warszawy. Pierwszego dnia pobytu, młodzież zwiedziła Pałac Prezydencki poznając jego historię a także spotkała się z generałem brygady Panem Robertem Głąbem w Dowództwie Garnizonu Warszawa. Złożone zostały kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza. Kolejnym punktem programu była wizyta w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego, gdzie odbyło się spotkanie z szefem BBN-u, ministrem Panem Pawłem Solochem. W drugim dniu, uczniowie spotkali się z generałem brygady Panem Wiesławem Kukułą. Spotkanie odbyło się w Dowództwie Wojsk Obrony Terytorialnej. Na zakończenie pobytu w stolicy, wszyscy uczestnicy wyjazdu zwiedzili Stadion Narodowy. W wyjeździe, oprócz uczniów naszej szkoły uczestniczyli żołnierze ze Stowarzyszenia Byłych Żołnierzy 62 Kompanii Specjalnej Commando oraz Burmistrz Zbąszynka pan Wiesław Czyczerski, którym dziękujemy za umożliwienie i zorganizowanie wyjazdu.