bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Poniżej przedstawiamy adresy mailowe naszych nauczycieli z informacją o godzinie dostępności. Godzina dostępności nie jest realizowana w tygodniu, w którym odbywają się spotkania z rodzicami. Bardzo prosimy o kontakt z nauczycielami i potwierdzanie konieczności odbycia konsultacji. Kontakt jest możliwy również poprzez moduł WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym

nauczycielprzedmiotadres e-mailgodzina dostępności
Robert Baksalary edukacja dla bezpieczeństwa
edukacja pożarniczo-wojskowa
wiedza o społeczeństwie
wychowanie do życia w rodzinie
robert.baksalary@zstzbaszynek.plśroda, godz. 15:15-16:15, sala 008
Joanna Błaszkiweiczbezpieczeństwo i higiena pracyjoanna.blaszkiewicz@zstzbaszynek.plponiedziałek, godz. 15:15-16:15, sekretariat uczniowski
Ryszard Braunwychowanie fizyczneryszard.braun@zstzbaszynek.plponiedziałek
15:15-16:15, sala gimnastyczna
Zyta Buchwaldjęzyk polskizyta.buchwald@zstzbaszynek.plśroda, godz.
14:30-15:30 lub czwartek
14:30-15:30,
sala 13
Daniel Dajczakedukacja multimedialna
informatyka
przedmioty zawodowe (technik informatyk)
daniel.dajczak@zstzbaszynek.plwtorek, godz.
16:10-17:10, sala 204
Dariusz Furmaniakprzedmioty zawodowe (technik informatyk)dariusz.furmaniak@zstzbaszynek.plśroda, godz. 15:15-16:16, sala 311
Alicja Frącekmatematykaalicja.fracek@zstzbaszynek.plponiedziałek, godz. 15:15-16:15, sala 10
Mariusz Graczykprzedmioty zawodowe (technik mechatronik, technik robotyk)mariusz.graczyk@zstzbaszynek.plczwartek, godz. 17:45-18:45, sala 208
Marta Graczykjęzyk angielskimarta.graczyk@zstzbaszynek.pl
Jan Greczychoinformatyka
przedmioty zawodowe (technik informatyk)
jan.greczycho@zstzbaszynek.plkażdy pierwszy poniedziałek miesiąca
15:00-16:00, sala 304
Karolina Hoffachemiakarolina.hoffa@zstzbaszynek.plponiedziałek, godz. 14:30-15:30, sala 18
Joanna Kasprowiakprzedmioty zawodowe (technik elektryk)joanna.kasprowiak@zstzbaszynek.plnieobecna
Andrzej Kaźmierczakprzedmioty zawodowe (technik mechatronik), bezpieczeństwo i higiena pracy, rysunek techniczny) andrzej.kazmierczak@zstzbaszynek.plpierwszy poniedziałek miesiąca, godz. 15:15-16:15, sala 2
Weronika Kortusjęzyk angielskiweronika.kortus@zstzbaszynek.plponiedziałek, godz.
14:30-15:30, sala 7
Joanna Korzeniewskawicedyrektor
język francuski
doradztwo zawodowe
joanna.korzeniewska@zstzbaszynek.plczwartek, godz. 15:15-16:15, gabinet wicedyrektora
Magdalena Krajkowskaprzedmioty zawodowe (technik architektury krajobrazu)magdalena.krajkowska@zstzbaszynek.plwtorek, godz. 15:15-16:15, sala 16
Przemysław Kranzprzedmioty zawodowe (technik mechatronik oraz technik elektryk)przemyslaw.kranz@zstzbaszynek.plśroda, godz. 16:30-17:30, sala 015
Kamil Kromskijęzyk polskikamil.kromski@zstzbaszynek.plwtorek, godz.
15:15-16:15, sala 14
Mariusz Królwychowanie fizyczne
zajęcia sportowe
mariusz.krol@zstzbaszynek.plwtorek, godz. 14:30-15:30, sala gimnastyczna
Jolanta Kuleszaprzedmioty zawodowe (technik architektury krajobrazu)jolanta.kulesza@zstzbaszynek.plśroda, godz. 15:15-16:15, sala 17
Marcin Kumkehistoria
historia i teraźniejszość
wiedza o społeczeństwie
marcin.kumke@zstzbaszynek.plśroda lub czwartek, godz. 14:30-15:30, sala 20
Anna Kwaśniewska-Łysiakchemia
matematyka
anna.kwasniewskalysiak@zstzbaszynek.plostatnia środa miesiąca, godz.
14:30-15:30, pokój nauczycielski
Maria Löchert pedagog
psycholog
maria.lochert@zstzbaszynek.plśroda, godz. 14:30-15:30, gabinet 19
Natalia Łupkowskajęzyk angielskinatalia.lupkowska@zstzbaszynek.plwtorek, godz.
14:30-15:30, sala 7
Michał Łysiakinformatyka
muzyka
michal.lysiak@zstzbaszynek.plpierwszy czwartek miesiąca, godz. 15:15-16:15, pokój nauczycielski
Paulina Majkuthistoriapaulina.majkut@zstzbaszynek.plwtorek, godz. 14:30-15:30, sala 016
Mariusz Mazurekprzedmioty zawodowe (technik elektryk)
zajęcia z żeglarstwa jachtowego
mariusz.mazurek@zstzbaszynek.plwtorek, godz.
17:00-18:00, sala 211
Joanna Mewesmatematyka
podstawy przedsiębiorczości
joanna.mewes@zstzbaszynek.plponiedziałek lub środa, godz. 15:15-16:15, sala 22
Izabela Michalakbibliotekarz
podstawy przedsiębiorczości
biznes i zarządzanie
izabela.michalak@zstzbaszynek.plponiedziałek, godz.
15:15-16:15, biblioteka szkolna
Natalia Mikodapsycholognatalia.mikoda@zstzbaszynek.plnieobecna
Wioleta Muszyńskawychowanie fizycznewioleta.muszynska@zstzbaszynek.plśroda, godz. 15:15-16:15, sala gimnastyczna
Agnieszka Myślickajęzyk niemieckiagnieszka.myslicka@zstzbaszynek.plpierwszy wtorek miesiąca, godz. 15:15-16:15, pokój nauczycielski
Ewa Omelczukdyrektor
język niemiecki
ewa.omelczuk@zstzbaszynek.plponiedziałek, godz.
15:15-15:45
oraz środa, godz. 15:15-15:45, gabinet dyrektora
Katarzyna Pacyna-Baksalaryjęzyk niemieckikatarzyna.pacyna@zstzbaszynek.plśroda, godz. 15:15-16:15, sala 6
Barbara Pieńkowskajęzyk angielskibarbara.pienkowska@zstzbaszynek.plśroda lub czwartek, godz. 15:15-16:15, sala 5
Hanna Pracukgeografia
informatyka
hanna.pracuk@zstzbaszynek.plponiedziałek, godz.
15:15-16:15, sala 8
Daniel Serafińskiprzedmioty zawodowe (technik informatyk)daniel.serafinski@zstzbaszynek.plpierwszy piątek miesiąca, godz. 16:10-17:10, sala 304, tylko w I półroczu
Joanna Sidorenkopedagog
doradztwo zawodowe
joanna.sidorenko@zstzbaszynek.plwtorek, godz.
14:45-15:45, gabinet 9A
Karolina Solarekwychowanie fizyczne
zajęcia taneczne
karolina.solarek@zstzbaszynek.plśroda, godz.
14:20-15:20, sala gimnastyczna
Agata Sommerfizykaagata.sommer@zstzbaszynek.plponiedziałek, godz.
15:15-16:15, sala 308
Ewa Springermatematykaewa.springer@zstzbaszynek.plczwartek,
godz.
15:15-16:15,
sala 10
Elżbieta Spychałakierownik szkolenia praktycznego
matematyka
elzbieta.spychala@zstzbaszynek.plponiedziałek, godz.
15:15-16:15 lub 16:10-17:10, sekretariat uczniowski
Anna Stachowiakbiologiaanna.stachowiak@zstzbaszynek.plśroda, godz. 15:15-16:15, sala 18
Barbara Starystachjęzyk angielskibarbara.starystach@zstzbaszynek.plponiedziałek, godz.
14:30-15:30, sala 11
Sławomir Szocikreligiaslawomir.szocik@zstzbaszynek.plpiątek, godz.
19:00-20:00, (Plebania)
Anna Szulcjęzyk polskianna.szulc@zstzbaszynek.plśroda, godz. 14:30-15:30, sala 306
Andrzej Wawrzynowiczinformatykaandrzej.wawrzynowicz@zstzbaszynek.plponiedziałek, godz.
15:15-16:15, sala 206
Damian Weissprzedmioty zawodowe
(technik architektury krajobrazu)
damian.weiss@zstzbaszynek.pltylko w I półroczu, piątek, godz. 11:30-11:45, sala 2
Barbara Zarembageografia
religia
barbara.zaremba@zstzbaszynek.plponiedziałek, godz.
16:05-17:05, sala 12