Zmiany w planie na poniedziałek 14 maja 2018 r. Nieobecni nauczyciele: p. B. Starystach, p. Z. Buchwald, p. I. Michalak (1-4 lekcja), p. E. Spychała ( po 5 lekcji), p. R. Baksalary

1A 1EA 1IM1
N P S N P S N P S
Poniedziałek  1  8:00- 8:45 LR r_fizyka-2/4 308 LR r_fizyka-2/4 308
 2  8:50- 9:35 Mj matematyka 22 Ku historia 306 FD syst. oper.-1/4 311
LR elekt. i el.-2/4 308
 3  9:45-10:30 SA biologia 18 ŁA chemia 5 FD syst. oper.-1/4 311
LR elekt. i el.-2/4 308
 4 10:40-11:25 Ku wos 14 ZB geografia 12 SE matematyka 10
 5 11:45-12:30 KE doradz.zaw. 13 PH r_informat.-1/2 206 ZB religia 12
DD u_eduk. mult-2/3 204 LR masz. i urz.-2/2 308
 6 12:35-13:20 SB j.angielski-1/2 11 KM rozp. rośl.-1/2 16 PH geografia 8
ZT j.angielski-2/2 7 LR masz. i urz.-2/2 308
 7 13:25-14:10 MW wf-1/2 sg3 MI podst.przed. 6 SA biologia 18
 8 14:15-15:00 Kr wf-2/3 sg1
 9 15:10-15:55
1IM2 1NI 1W
N P S N P S N P S
Poniedziałek  1  8:00- 8:45 DD prac. g. kom-1/4 204 ZT j.angielski-1/2 7
LR r_fizyka-2/4 308 PK j.niemiecki-2/2 6
 2  8:50- 9:35 DD prac. g. kom-1/4 204 SM pedagog @ ŁA chemia 10
LR elekt. i el.-2/4 308
 3  9:45-10:30 DD prac. g. kom-1/4 204 ZB geografia 12
LR elekt. i el.-2/4 308 SE ni_matem @
 4 10:40-11:25 MJ matematyka 22 PH ni_geogr-1/2 @ MW wf-1/2 sg3
przesunięcie SA ni_biol-2/2 @ Kr wf-2/2 sg1
 5 11:45-12:30 MI podst.przed. 8 MW wf-1/2 sg3
Kr wf-2/2 sg1
 6 12:35-13:20 Kr GzW @ SA biologia 18
 7 13:25-14:10 KE doradz.zaw. 13 ŁM informatyka-2/2 311
 8 14:15-15:00 Kr wf-2/3 sg1 ŁM informatyka-2/2 311
 9 15:10-15:55
2A 2IAE 2M
N P S N P S N P S
Poniedziałek  1  8:00- 8:45 MW wf-1/3 sg3 Br wf-2/3 sg2 KA prac. techn.-1/2 304
Br wf-2/3 sg2 Kr wf-3/3 sg1 GM prac. pneum.-2/2 208
Kr wf-3/3 sg1
 2  8:50- 9:35 MW wf-1/3 sg3 Br wf-2/3 sg2 KA prac. techn.-1/2 20
Br wf-2/3 sg2 Kr wf-3/3 sg1 GM prac. pneum.-2/2 208
Kr wf-3/3 sg1
 3  9:45-10:30 ZT r_angielski-1/3 7 Se r_matematyka 8 KA prac. techn.-1/2 20
SB r_angielski-2/3 11 KM rozp. rośl.-2/3 16 GM prac. pneum.-2/2 208
PK r_niemiecki-3/3 6
 4 10:40-11:25 ŁA matematyka 5 LR masz. i urz.-1/3 308 GM prac. pneum.-1/2 208
KM rozp. rośl.-2/3 16 KA prac. techn.-2/2 20
FD prac. syst.-3/3 311
 5 11:45-12:30 ZT j.angielski-1/2 7 MM prac. masz.-1/3 211 GM prac. pneum.-1/2 208
SB j.angielski-2/2 11 KM prac. pr. ak-2/3 16 KA prac. techn.-2/2 20
FD prac. syst.-3/3 311
 6 12:35-13:20 KE doradztwo zaw. 13 MM prac. masz.-1/3 211 GM prac. pneum.-1/2 208
Kj u. i p. o.-2/3 17 KA prac. techn.-2/2 20
FD prac. syst.-3/3 311
 7 13:25-14:10 ZB religia 12 MM prac. masz.-1/3 211 Kr wf-2/3 sg1
KM prac. pr. ak-2/3 16
PH prac. s.w. i-3/3 206
 8 14:15-15:00 SA r_biologia-1/3 18 MM prac. masz.-1/3 211 FD urz. i syst. 8
KM prac. pr. ak-2/3 16
PH prac. s.w. i-3/3 206
 9 15:10-15:55 SA r_biologia-1/3 18 MM prac. urz. e-1/3 211
3W1 3W2
N P S N P S
Poniedziałek  1  8:00- 8:45 Ku wos 306
 2  8:50- 9:35 SE matematyka 10 ST j.polski 14
 3  9:45-10:30 Br wf-1/2 sg2 Br wf-1/2 sg2
MW wf-2/2 sg3 MW wf-2/2 sg3
 4 10:40-11:25 ZT j.angielski-1/2 7 Se matematyka 5
ZM j.niemiecki-2/2 11
 5 11:45-12:30 Ku wos 14 Se matematyka 5
 6 12:35-13:20 ZB religia 12
 7 13:25-14:10
 8 14:15-15:00
 9 15:10-15:55