bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Omelczuk Ewa|15-04-2019

„Młodzież zapobiega pożarom”

W dniu 28.03.2019 w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Świebodzinie odbyły się powiatowe eliminacje ogólnopolskiego konkursu Młodzież zapobiega pożarom. Uczestnicy podzieleni zostali na trzy kategorie wiekowe. Konkurs składał się z części pisemnej oraz ustnej. W najstarszej kategorii wiekowej duży sukces odnieśli uczniowie naszej szkoły zajmując trzy pierwsze miejsca. Pierwsze miejsce zajął Karol Wierzbicki z klasy 2w, drugie miejsce zajęła Karolina Lewandowska z klasy 3a, a trzecie miejsce przypadło Kamilowi Biegale z klasy 1b. Uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody. Uczniowie naszej szkoły awansowali do kolejnego etapu konkursu.

Gratulujemy :)

Zdjęcia ze strony PSP Świebodzin