bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Szkolny Dzień Chłopaka

30 września w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Chłopaka, który zorganizowała klasa 2A. Wszystkie obecne wtedy klasy wzięły udział w imprezie odbywającej się na sali gimnastycznej.

Wydarzenie trwało dwie godziny, a jego uczestnicy rywalizowali w licznych konkurencjach, które polegały m.in. na wykonaniu na włosach koleżanki warkocza, nadmuchaniu balona, zawiązaniu krawata, nakarmieniu kolegi jogurtem czy kręcenia kołem hula-hoop. Zorganizowano także drużynowy turniej wiedzy ogólnej, podzielony na dwie części. Pytania kategorii pierwszej dotyczyły makijażu, kobiecych strojów i nawyków, a drugiej – motoryzacji, sportu i gier komputerowych. Po zakończeniu zawodów jury w składzie: Julia Lemańska, Kornelia Matysik i Lilianna Tomaszewska wyłoniło zwycięskie klasy. Pierwsze miejsca przypadły klasie 2B i 4M, drugie klasie 1MA i 4IAE, trzecie zaś – klasie 1W1 i 2IA. Klasy te zostały nagrodzone słodką niespodzianką.

Turniej poprowadziły Amelia Karcz i Kasia Kofnyt, a za przeprowadzanie poszczególnych konkurencji odpowiedzialne były: Weronika Jędrzy, Zuzia Wróbel, Ada Łyczak, Kornelia Mądrzak, Marzena Bręk i Patrycja Robaszyńska. Nad przebiegiem wydarzenia czuwał Dorian Góral. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia (zwłaszcza chłopcom z 2IA, którzy pomagali przy noszeniu stołów i krzeseł), ale także tym, którzy aktywnie brali udział w rywalizacji i dobrze się bawili.

(Autor relacji: Dorian Góral)