bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Kamil Kromski|10-12-2019

V Wigilia Miejska

W sobotę 7 grudnia na Targowisku Miejskim w Zbąszynku odbyła się V Wigilia Miejska. To tradycyjne wydarzenie organizuje co roku Zbąszynecki Ośrodek Kultury, a udział w nim biorą m.in. szkoły z naszej gminy. Nie zabrakło także Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II w Zbąszynku.

Na stoisku naszej szkoły dzielnie, w nie najłatwiejszych warunkach atmosferycznych, reprezentowały nas Martyna Jędrzejczak oraz Sandra Kaczmar z klasy 1A. Uczennice prezentowały oraz sprzedawały wszystkim zainteresowanym mieszkańcom świąteczne stroiki i choinki przygotowane przez uczniów z kierunku architektury krajobrazu, które wspierały panie Magdalena Krajkowska i Jolanta Kulesza.

Dziękujemy Martynie i Sandrze za zaangażowanie i poświęcony czas. Architektom krajobrazu i ich opiekunkom dziękujemy ponadto za włożony wysiłek. Mieszkańcom zaś dziękujemy za hojność i uczestnictwo w tym wydarzeniu.