bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

VI Gwiazdkowy Konkurs Fotograficzny

Tradycyjnie w grudniu z inicjatywy pani wicedyrektor Joanny Korzeniewskiej w naszej szkole odbywa się Gwiazdkowy Konkurs Fotograficzny. Adresowany jest on nie do tylko naszych uczniów, ale również do uczniów z okolicznych szkół podstawowych (ze Zbąszynka, Dąbrówki Wielkopolskiej i Kosieczyna).

Dziś (20 grudnia) zorganizowano szósty już finał konkursu. Naszą szkołę odwiedzili wszyscy jego uczestnicy wraz z opiekunami. Pani Wicedyrektor podziękowała im za nadesłanie zdjęć. Wyjaśniła, że głosowanie na najlepsze zdjęcia o tematyce świątecznej odbywało się w ciągu kilku ostatnich dni. Rola jurorów przypadła z kolei zainteresowanym uczniom i pracownikom szkoły, którzy mogli składać głosy na ręce Pani Wicedyrektor.

Zgodnie z werdyktem pierwsze miejsce zdobyła Nela Przybyła ze Szkoły Podstawowej Pomnik Rodła w Dąbrówce Wielkopolskiej. Tuż za nią uplasowała się Julia Bimek – uczennica naszej szkoły. Na podium znalazło się również miejsce dla Julii Jędrzy ze szkoły dąbrowieckiej. Organizatorzy konkursu przyznali także wyróżnienie, które powędrowało do Magdaleny Gurdak (również z Dąbrówki Wlkp.). Wszystkim bardzo gratulujemy i już zachęcamy do wzięcia udziału w VII Gwiazdkowym Konkursie Fotograficznym!