bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Kamil Kromski|28-04-2020

Stypendia Burmistrza dla tegorocznych absolwentów

W dniach 27-28 kwietnia nasi tegoroczni abiturienci w wyznaczonych godzinach i z zachowaniem sanitarnego reżimu przybyli do szkoły, aby odebrać świadectwa jej ukończenia.

Z uwagi na sytuację epidemiczną w naszym kraju podziękowanie wszystkim w jednym czasie na uroczystym zakończeniu roku szkolnego nie było możliwe. To trudne doświadczenie dla nas wszystkich stanowiące niemałe wyzwanie. Mimo to ucieszył nas fakt, że na twarzach absolwentów gościł uśmiech, choć skrywany pod maseczkami.

Jak co roku na ręce najlepszych z najlepszych trafia stypendium ufundowane przez Burmistrza Zbąszynka Wiesława Czyczerskiego. W tym roku otrzymali je Andrzej Zagórski jako najlepszy absolwent technikum oraz Karolina Lewandowska, która osiągnęła najwyższe wyniki spośród uczniów liceum ogólnokształcącego. Wyróżnienia otrzymali Martyna Konieczna i Dawid Wiliński. Aby uhonorować cztero- lub trzyletni wysiłek naszych uczniów, stosując się do zasad bezpieczeństwa, pan burmistrz osobiście wręczył im owe nagrody.

Raz jeszcze gratulujemy naszym absolwentom ukończenia szkoły. Życzymy dużo zdrowia, wytrwałości i sił w przygotowaniach do czerwcowych egzaminów maturalnych.