bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Nauczanie hybrydowe od 19 października

Zgodnie z rządowym komunikatem od 19 października 2020 r. uczniowie szkół ponadpodstawowych, którzy uczą się w placówkach objętych strefą żółtą, będą uczyli się w trybie mieszanym (hybrydowym). Oznacza to, że od poniedziałku część uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II w Zbąszynku będzie miała zajęcia stacjonarne w szkole, a pozostali uczniowie zajęcia zdalne.

W terminie od 19 października do 23 października nauczaniem stacjonarnym objęte zostaną następujące klasy: 1A, 1EM, 1IA, 2EM, 2IA, 2B, 2IE, 2MA, 2W1. Pozostałe klasy (1W, 2A, 2W2, 3A, 3B, 3EM, 3IA, 3W, 4IM1 oraz 4IM2) uczestniczą w zajęciach z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość. W kolejnym tygodniu planowana jest zamiana klas.

Wzorem ubiegłego roku szkolnego do prowadzenia nauki zdalnej nauczyciele wykorzystują platformę Google Classroom. Wszystkie zajęcia (zarówno te realizowane w formie stacjonarnej, jak i w trybie zdalnym) będą odbywały się zgodnie z dotychczasowym układem zajęć i przerw. Wszelkich informacji uczniom udzielają wychowawcy oraz nauczyciele, z którymi można się kontaktować za pomocą dziennika Librus.

Wszystkich uczniów prosimy o regularne odczytywanie ogłoszeń i wiadomości umieszczanych w dzienniku elektronicznym. Ponadto apelujemy, by w dalszym ciągu stosować się do zaleceń dotyczących między innymi noszenia maseczek oraz dbania o zachowanie dystansu społecznego.