bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Komunikat dotyczący nauczania zdalnego

W związku z wprowadzeniem przez rząd nowych obostrzeń mających na celu zapobieżenie dalszego rozwoju pandemii koronawirusa od jutra, tj. od dn. 24 października 2020 r., ulega zmianie funkcjonowanie szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zgodnie z najnowszymi ustaleniami uczniowie klas IV-VIII szkoły podstawowej i wszyscy uczniowie szkół średnich przechodzą w tryb nauki zdalnej.

Wobec powyższego informujemy, że od poniedziałku (26 października 2020 r.) w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II w Zbąszynku zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość według obowiązującego planu lekcji. Sytuacja ta ma potrwać przynajmniej do 8 listopada 2020 r.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące nauki zdalnej są przekazywane rodzicom i uczniom za pośrednictwem dziennika Librus, dlatego apelujemy o częste zaglądanie do dziennika elektronicznego. Szczegółowe informacje na temat ograniczeń w działalności szkół znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej.