bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Kamil Kromski|02-12-2020

Zaproszenie na charytatywny kiermasz ozdób świątecznych

Grudzień to szczególny czas dla społeczności naszej szkoły. Wówczas to każdego roku na wielu płaszczyznach nasi uczniowie wykazują się bezinteresowną pomocą i organizują różnego rodzaju akcje charytatywne.

Mimo wyjątkowych warunków panujących w tym roku, które nie ułatwiają działalności wolontariackiej, nie ustajemy w pomaganiu innym, wciąż drzemie w nas chęć do wspierania potrzebujących. W związku z tym w ramach corocznej popularyzacji idei wolontariatu uczniowie architektury krajobrazu na zajęciach praktycznych przygotowują wieńce adwentowe i stroiki świąteczne. W tym roku uzbierane środki materialne pragniemy przeznaczyć na wsparcie leczenia pana Krzysztofa Olejniczaka (szczegóły tutaj).

Wobec powyższego zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli na coroczny kiermasz ozdób świątecznych, który odbędzie się w dn. 4 i 7 grudnia w godzinach od 12.00 do 16.00 przed budynkiem szkoły. Tym razem jego organizacja musi przebiegać z zachowaniem reżimu sanitarnego, ale wierzymy, że mimo niecodziennej sytuacji uda nam się wspólnie zrobić wiele dobra!