bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Kamil Kromski|08-01-2021

Egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie – sesja styczeń-luty 2021

Pomimo trwających ferii zimowych zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną od dnia 11 stycznia 2021 r. w całej Polsce odbywać się będą egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie (sesja zimowa), do których przystąpią uczniowie klas czwartych technikum. W naszej szkole potrwają one (zarówno w części teoretycznej, jak i praktycznej) do 21 stycznia.

Trzymamy mocno kciuki za wszystkich naszych uczniów, życząc im powodzenia i satysfakcjonujących wyników. Ufamy, że doskonale sobie poradzicie. Przypominamy także, iż z uwagi na stan pandemiczny na terenie szkoły obowiązuje bez zmian bezwzględny nakaz noszenia maseczek oraz przestrzegania zasad zachowywania dystansu społecznego.

Więcej informacji na temat organizowanych egzaminów do przeczytania TUTAJ.