bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Kamil Kromski|06-10-2022

Szkolne obchody Dnia Chłopaka

W piątek 30 września miał miejsce Dzień Chłopaka. Z tej okazji klasa 1A wraz z wychowawczynią p. Katarzyną Pacyną-Baksalary przygotowała różne atrakcje.

Jedną z nich, która cieszyła się największym zainteresowaniem, był kiermasz ciast w świetlicy szkolnej. Każda złotówka ze sprzedaży pysznych wypieków przygotowanych przez naszych uczniów i nauczycieli została wpłacona na cel charytatywny – leczenie Sebastiana Cichockiego z Kręcka. W sumie uzbieraliśmy 945,20 złotych.

W tym dniu odbył się również konkurs na najmilszego, najsympatyczniejszego oraz najbardziej eleganckiego chłopaka, a także na najlepszego nauczyciela w naszej szkole. Wyniki plebiscytu ogłoszono na szkolnym holu podczas długiej przerwy. Najmilszym chłopakiem został Tobiasz Kalitka z klasy 1A, najprzystojniejszym – Filip Walaszek z klasy 1EA, a najbardziej eleganckim – Artur Opioła z klasy 1IR. Konkurs na najfajniejszego nauczyciela wygrał natomiast p. Marcin Kumke.

Uczniom na przerwach towarzyszyła muzyka grana w holu głównym w czasie przerw. Dzięki temu w szkole panowała jeszcze przyjemniejsza atmosfera niż zazwyczaj.

Red. Gabriela Karolczak z klasy 1A