bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Połowinki 2022

W czwartek 10 listopada w Barze pod Semaforem w Zbąszynku uczniowie klas trzecich hucznie świętowali półmetek nauki w liceum i technikum podczas zabawy zwanej połowinkami. W imprezie udział wzięli nie tylko uczniowie klas, ale również pani dyrektor Ewa Omelczuk, pani wicedyrektor Joanna Korzeniewska oraz wychowawcy: p. Anna Szulc (klasa 3A), p. Hanna Pracuk (klasa 3IA) oraz p. Przemysław Kranz (klasa 3EM).

Zanim parkiet wypełnił się tańczącymi parami, głos zabrali przedstawiciele klas: Kajetan Haliniak, Gracjan Kozyra oraz Szymon Krakowian. Po nich oficjalnego otwarcia balu dokonała pani dyrektor. Nie uszło uwadze gości, że tegoroczne połowinki były wyjątkowe, ponieważ zostały zorganizowane po dłuższej, pandemicznej przerwie. Cieszy nas fakt, że wracamy do celebrowania imprez, które przed pandemią były na stałe wpisane w kalendarz szkolnych uroczystości. Mamy nadzieję, że tradycja ta będzie podtrzymana i kontynuowana w kolejnych latach.

Zebrana poniżej fotorelacja świadczy o tym, że nasi licealiści oraz uczniowie technikum świetnie się bawili podczas tegorocznych połowinek. Czas wykorzystany na wspólne rozmowy i tańce przy dźwiękach muzyki granej przez zatrudnionego didżeja z całą pewnością korzystnie wpłynął na integrację zespołów klasowych.