bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Kamil Kromski|24-03-2023

CKZiU CZYTA DZIECIOM

W czwartek 23 marca uczniowie naszej szkoły z inicjatywy p. Natalii Łupkowskiej i p. Kamila Kromskiego odwiedzili przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola „Pod Muchomorkiem” w Zbąszynku, aby poczytać im kilka bajek. W ten sposób chcieliśmy zaszczepić w dzieciach chęć do czytania i poznawania świata poprzez literaturę już od najmłodszych lat.

Przedszkolaki miały okazję posłuchać historii o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach ze Stuwiekowego Lasu. W czytanie opowiadań zaangażowało się liczne grono młodzieży z naszej szkoły. Każdy z uczniów wcielał się w innego bohatera czytanych historyjek. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie Gracjanowi BAJCEROWI z klasy 4A, Martynie CZESZEJKO-SOCHACKIEJ z klasy 4A, Zuzannie GOŁEK z klasy 2A, Kajetanowi HALINIAKOWI z klasy 3A, Wiktorii KACZMAREK z klasy 3A, Konradowi KORZENIEWSKIEMU z klasy 4IA, Kindze KRYM z klasy 1A, Martynie ŁUCE z klasy 4A, Kacprowi MINCIE z klasy 1A, Emilii NOWAK z klasy 1A, Błażejowi PISKORSKIEMU z klasy 2A, Miłoszowi RUCIOCHOWI z klasy 1A, Piotrowi SOŁTYSIKOWI z klasy 4EM, Marii SOWIŃSKIEJ z klasy 1A, Andrzejowi SPYCHALE z klasy 4EM, Oskarowi STROIŃSKIEMU z klasy 4IA oraz Julii URBAŃSKIEJ z klasy 1A.

Dzieci słuchały trzech opowiadań z należytą uwagą i zainteresowaniem. Dziękujemy kadrze i dyrekcji Przedszkola za miłe przyjęcie, a naszym słuchaczom ponadto za przemiłą rozmowę.