bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Joanna Korzeniewska|30-04-2014

Turniej Języków Obcych

 

9 kwietnia w ramach w ramach XVII Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki odbyła się trzecia edycja turnieju językowego „Na miejsca, fertig, go”. Organizatorem językowych zmagań był Lektorat Języków Obcych Collegium Polonicum. W konkursie wzięła również udział reprezentacja uczniów z naszej szkoły. Turniej miał formę zabawy językiem. Zadania na poziomie A2/B1 były formułowane na przemian w języku niemieckim i angielskim, dlatego też w skład każdej drużyny musieli wchodzić zarówno uczniowie posługujący się językiem niemieckim jak i angielskim. Naszą szkołę reprezentowali: Magdalena Greczycho i Jakub Fabrowski (j. angielski) oraz Joanna Leśniczak i Tymoteusz Zaleski (j. niemiecki) i pomimo tego, że nie zajęli żadnego miejsca nauczyli się czegoś nowego i na pewno wykorzystają tę wiedzę. Dziękujemy :)