bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Omelczuk Ewa|20-06-2014

Oferta pracy dla absolwentów

PPHU „EMBUD„ Mieczysław Zierke to firma brukarska z Poznania działająca od 1992 roku. Firma specjalizuje się w wykonywaniu nawierzchni z kamienia naturalnego i kostki betonowej. Kamieniem naturalnym wykładamy przede wszystkim place i ulice w zabytkowych dzielnicach miast (miasta w Irlandii, Irlandii Północnej, a w Polsce między innymi: Inowrocław, Tuchola, Poznań), a także wykonujemy otoczenia zabytkowych pałacy, (między innymi: pałace w Mierzęcinie, Wiejcach, Grochowiskach Szlacheckich, Dobrzycy).Natomiast z kostki betonowej tworzymy głównie nawierzchnie na ulicach osiedlowych (np. Osiedle Skórzewo koło Poznania) oraz podjazdy i otoczenia przy nowoczesnych budynkach.

Nasza firma zamierza w najbliższym czasie przyjąć do pracy 2-3 absolwentów. Pracownicy ci będą pracowali w miłym, życzliwym młodym ludziom zespole. Umożliwi im to praktyczne zapoznanie z zawodem, przy wykorzystaniu umiejętności i wiedzy zdobytej w szkole.

Od naszych pracowników oczekujemy: zaangażowania i solidności w pracy, umiejętności pracy w zespole, chęci do dalszego pogłębiania wiedzy, kulturalnego zachowania, oraz pozytywnego stosunku zarówno do współpracowników jak i naszych klientów. Znajomość języka angielskiego i prawo jazdy będą mile widziane.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami:

604 440 443 lub 602 182 992