bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Omelczuk Ewa|28-10-2014

Konkurs piosenki angielskiej FLY HIGH

VII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Zielonej Górze organizuje VI edycję Konkursu Piosenki Angielskiej 'FLY HIGH’.

Podobnie jak w latach ubiegłych, konkurs został objęty patronatemPrezydenta Miasta Zielonej Góry Pana Janusza Kubickiego, patronatem Kuratora Oświaty, patronatem medialnym Gazety Lubuskiej oraz TVP Oddział w Gorzowie Wielkopolskim.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów wszystkich typów szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubuskiego umiejących śpiewać w języku angielskim.
Celem konkursu jest motywowanie uczniów do ćwiczenia wymowy, utrwalania leksyki i jej wzbogacenia. Konkurs stwarza uczniom możliwość szlachetnego współzawodnictwa, a nauczycielom satysfakcję z twórczej pracy z młodzieżą.

Zachęcamy do konkursu, gdyż na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Na karty zgłoszeniowe, które będzie można pobrać ze strony internetowej: 7liceum.zgora.pl, czekamy do 4 lutego 2015. Eliminacje odbędą się w Auli VII LO 11 lutego, a koncert finałowy w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego 18 marca 2015 roku.

Na konkurs zapraszają Łucja Paplińska- Filipczak i Natalia Łazaruk – nauczycielki języka angielskiego z VII Liceum Ogólnokształcącego.

Szczegóły (regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa oraz plakat) na stronie: http://7liceum.zgora.pl/?co=olimpiady_konkursy&act=show&id=58&offset=0

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa

Więcej informacji: nauczyciele języka angielskiego.