bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Omelczuk Ewa|16-04-2015

„Na miejsca ! Fertig ! Go !”

15 kwietnia 2015 roku grupka uczniów z naszej szkoły pod opieką pani Katarzyny Pacyna wyjechała do Słubic, by w Collegium Polonicum zmierzyć się uczniami innych szkół w konkursie językowym „Na miejsca! Fertig! Go!”. Naszą szkołę reprezentowali: Sandra Stacewicz i Adam Rutkowski z klasy 1 A, którzy zmierzyli się z zadaniami w języku angielskim oraz Kamila Żebrowska z klasy 2 A i Joanna Leśniczak z klasy 4 M, które rozwiązywały test z języka niemieckiego. Do pierwszego etapu konkursu przystąpiło 20 zespołów reprezentujących różne szkoły. Do drugiego etapu dostało się 9 najlepszych grup, w tym grupa uczniów z naszej szkoły. Niestety, żeby dostać się do etapu finałowego naszym reprezentantom zabrakło zaledwie 0,5 pkt. Niezależnie od tego należą im się gratulacje i podziękowania za udział i godne reprezentowanie naszej szkoły. Dziękujemy więc i gratulujemy :)