bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Omelczuk Ewa|20-09-2016

Mistrzostwa sportowo-obronne klas wojskowych

W dniach 12- 15.09.2016 uczniowie klas mundurowych naszej szkoły pod opieką pana Roberta Baksalarego brali udział po raz pierwszy w Mistrzostwach sportowo-obronnych klas o profilu wojskowym. Mistrzostwa odbyły się na obiektach szkoleniowych 23 Śląskiego Pułku Artylerii w Bolesławcu. Rywalizowano m.in. w strzelaniu, rzucie granatem na odległość i do celu, pływaniu, biegu na 4,5 km oraz biegu z przeszkodami na Ośrodku sprawności fizycznej. W mistrzostwach uczestniczyły 23 zespoły męskie i 12 żeńskich. W klasyfikacji generalnej nasi chłopcy zajęli 19 miejsce a dziewczyny 10. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Aleksandra Babirecka, Żaneta Kąkolewska, Weronika Minta, Weronika Merda, Agnieszka Szymkowiak, Wiktoria Materna oraz Kacper Czense, Łukasz Fabrowski, Robert Kotkowiak, Kamil Kowalczyk, Adrian Józefiak, Szymon Wieczorek.