bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Zyta|07-12-2016

Mikołajkowy zawrót głowy

138Każdy z nas już od czasów dzieciństwa wie, że 6 grudnia warto być wyjątkowo grzecznym…

W Naszej Szkole nie brakuje tych bardzo grzecznych i tych dyskretnie grzecznych dzieci, zatem i na tegorocznej trasie Mikołaj nie zapomniał zawitać do ZST. Zaglądając do każdej klasy, osłodził nasze szkolne smuteczki rozdając wraz z uroczymi Asystentkami i niemniej uroczym Reniferem, łakocie. W porozumieniu ze szkolnym MRS-em zorganizował również pierwszy Mikołajkowy Turniej Siatkówki, w którym wzięły udział dwa waleczne zespoły: Uczniowie i Nauczyciele. Do boju w takt świątecznych szlagierów zagrzewały oba zespoły szkolne cheerleaderki. Zaciekła rywalizacja zakończyła się niekonwencjonalnym, jak na zmagania przy siatce, remisem, gdyż obie drużyny, trwając w mikołajkowym nastroju postanowiły zgodnie udać się na zasłużonego tie-breaka do sal lekcyjnych :-).