bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Omelczuk Ewa|08-03-2018

Nasze uczennice w Finale Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Angielskiej „Fly High”!

9 lutego br., cztery uczennice z naszej szkoły (Aleksandra Strugała, Karolina Jabłońska, Weronika Grina oraz Kamila Suwiczak) pod opieką pani Tatiany Zalewskiej wzięły udział w IX edycji Konkursu Piosenki Angielskiej „Fly High” w Zielonej Górze. Trzeba przyznać, że poziom wśród uczestników był bardzo wysoki (dwa dni – dwie tury). Wszyscy uczestnicy z różnych szkół województwa lubuskiego wykazali się swoimi umiejętnościami wokalnymi i artystycznymi, pokazali prawdziwe talenty i dobre przygotowanie do występów.

Włożony wysiłek zaskutkował tym, że wśród uczestników eliminacji, którzy zakwalifikowali się do Finału konkursu są dwie reprezentantki naszej szkoły – Weronika Grina i Kamila Suwiczak.

28 marca uczennice będą się zmagały z 18 innymi finalistami.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia! :)