bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek
nauczycielprzedmiotadres e-mailgodzina dostępności
Robert Baksalary edukacja dla bezpieczeństwa
edukacja pożarniczo-wojskowa
wiedza o społeczeństwie
wychowanie do życia w rodzinie
robert.baksalary@zstzbaszynek.plponiedziałek
15:15 – 16:15
Ryszard Braunwychowanie fizyczneryszard.braun@zstzbaszynek.pl
Zyta Buchwaldjęzyk polskizyta.buchwald@zstzbaszynek.plponiedziałek
14:30 – 15:30 lub czwartek
14:30 – 15:30
Daniel Dajczakedukacja multimedialna
informatyka
przedmioty zawodowe (technik informatyk)
daniel.dajczak@zstzbaszynek.plśroda
16:10 – 17:10
Kamil Feliszewskiinformatyka
przedmioty zawodowe (technik informatyk)
kamil.feliszewski@zstzbaszynek.plponiedziałek
15:15 – 16:15
Dariusz Furmaniakinformatyka
przedmioty zawodowe (technik informatyk oraz technik mechatronik)
dariusz.furmaniak@zstzbaszynek.plczwartek
14:30 – 15:30
Alicja Frącekmatematykaalicja.fracek@zstzbaszynek.plwtorek
16:10 – 17:10
Mariusz Graczykprzedmioty zawodowe (technik mechatronik)mariusz.graczyk@zstzbaszynek.plwtorek
17:05 – 18:05
Karolina Hoffachemiakarolina.hoffa@zstzbaszynek.plponiedziałek
15:15 – 16:15
Karolina Jarczyńska-Saganmatematykakarolina.jarczynska-sagan@zstzbaszynek.plponiedziałek
15:15 – 16:15 co dwa tygodnie
Joanna Kasprowiakprzedmioty zawodowe (technik elektryk)joanna.kasprowiak@zstzbaszynek.plnieobecna
Andrzej Kaźmierczakprzedmioty zawodowe (technik mechatronik)andrzej.kazmierczak@zstzbaszynek.plponiedziałek
15:15 – 16:15
Weronika Kortusjęzyk angielskiweronika.kortus@zstzbaszynek.plczwartek
15:15 – 16:15
Joanna Korzeniewskawicedyrektor
język francuski
doradztwo zawodowe
joanna.korzeniewska@zstzbaszynek.plczwartek
15:15 – 16:15
Magdalena Krajkowskaprzedmioty zawodowe (technik architektury krajobrazu)magdalena.krajkowska@zstzbaszynek.plwtorek
15:15 – 16:15
Przemysław Kranzprzedmioty zawodowe (technik mechatronik oraz technik elektryk)przemyslaw.kranz@zstzbaszynek.plczwartek
15:15-16:15
Kamil Kromskijęzyk polskikamil.kromski@zstzbaszynek.plwtorek
15:15 – 16:15
Mariusz Królwychowanie fizyczne
zajęcia sportowe
mariusz.krol@zstzbaszynek.plponiedziałek
17:00 – 18:00
Jolanta Kuleszaprzedmioty zawodowe (technik architektury krajobrazu)jolanta.kulesza@zstzbaszynek.plwtorek
15:15 – 16:15
Marcin Kumkehistoria
historia i teraźniejszość
wiedza o społeczeństwie
marcin.kumke@zstzbaszynek.plpiątek
13:30 – 14:30
Maria Löchert pedagogmaria.lochert@zstzbaszynek.plponiedziałek
12:00 – 13:00
Anna Kwaśniewska-Łysiakchemia
matematyka
anna.kwasniewskalysiak@zstzbaszynek.plśroda
14:30 – 15:30
Natalia Łupkowskajęzyk angielskinatalia.lupkowska@zstzbaszynek.plwtorek
14:30 – 15:30
Michał Łysiakinformatyka
muzyka
michal.lysiak@zstzbaszynek.plpiątek
14:30 – 15:30
Paulina Majkuthistoriapaulina.majkut@zstzbaszynek.plśroda
15:00 – 16:00
Mariusz Mazurekprzedmioty zawodowe (technik elektryk)
zajęcia z żeglarstwa jachtowego
mariusz.mazurek@zstzbaszynek.plwtorek
16:10 – 17:10
Joanna Mewesmatematyka
podstawy przedsiębiorczości
joanna.mewes@zstzbaszynek.plponiedziałek
15:20 – 16:20
Izabela Michalakbibliotekarz
podstawy przedsiębiorczości
izabela.michalak@zstzbaszynek.plponiedziałek
15:15 – 16:15
Natalia Mikodapsycholognatalia.mikoda@zstzbaszynek.plpiątek
13:00 – 14:00
Wioleta Muszyńskawychowanie fizycznewioleta.muszynska@zstzbaszynek.plponiedziałek
14:30 – 15:30
Agnieszka Myślickajęzyk niemieckiagnieszka.myslicka@zstzbaszynek.plwtorek
15:15 – 16:15
Ewa Omelczukdyrektor
język niemiecki
ewa.omelczuk@zstzbaszynek.plponiedziałek
15:15 – 15:45
oraz środa 15:15 – 15:45
Katarzyna Pacyna-Baksalaryjęzyk niemieckikatarzyna.pacyna@zstzbaszynek.plponiedziałek
15:15 – 16:15
Barbara Pieńkowskajęzyk angielskibarbara.pienkowska@zstzbaszynek.plwtorek
14:30 – 15:30
Ryszard Pietrzakhistoria
historia i społeczeństwo
ryszard.pietrzak@zstzbaszynek.plnieobecny
Hanna Pracukgeografia
informatyka
hanna.pracuk@zstzbaszynek.plwtorek
13:30 – 14:30
Joanna Sidorenkopedagog
doradztwo zawodowe
joanna.sidorenko@zstzbaszynek.plczwartek
13:30 – 14:30
Karolina Sikorskawychowanie fizyczne
zajęcia taneczne
karolina.sikorska@zstzbaszynek.plśroda
13:30 – 14:30
Agata Sommerfizykaagata.sommer@zstzbaszynek.plczwartek
15:00 – 16:00
Ewa Springermatematykaewa.springer@zstzbaszynek.plnieobecna
Elżbieta Spychałakierownik szkolenia praktycznego
matematyka
elzbieta.spychala@zstzbaszynek.plwtorek
15:20 – 16:20 lub
czwartek
15:20 – 16:20
Anna Stachowiakbiologiaanna.stachowiak@zstzbaszynek.plponiedziałek 15:15 – 16:15
Barbara Starystachjęzyk angielskibarbara.starystach@zstzbaszynek.plponiedziałek
15:15 – 16:15
Halina Szczawińskageografiahalina.szczawinska@zstzbaszynek.plponiedziałek
13:40 – 14:40 co dwa tygodnie
Sławomir Szocikreligiaslawomir.szocik@zstzbaszynek.plpiątek
19:00 – 20:00 (Plebania)
Anna Szulcjęzyk polskianna.szulc@zstzbaszynek.plponiedziałek
14:30 – 15:30
Edyta Urbanekbiologiaedyta.urbanek@zstzbaszynek.plczwartek
15:00 – 16:00 co dwa tygodnie
Andrzej Wawrzynowiczinformatykaandrzej.wawrzynowicz@zstzbaszynek.plponiedziałek
15:15 – 16:15
Damian Weissprzedmioty zawodowedamian.weiss@zstzbaszynek.pl
Barbara Zarembageografia
religia
barbara.zaremba@zstzbaszynek.plponiedziałek
15:15 – 16:15