bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Kamil Kromski|19-03-2024

Dzień Doradztwa Zawodowego

We wtorek 19 marca w naszej szkole odbył się Dzień Doradztwa Zawodowego. Wydarzenie przygotowane było przede wszystkim z myślą o uczniach ostatnich klas naszej szkoły stojących właśnie u progu kolejnego etapu swojego życia. Dla niemałej grupy absolwentów będzie on ściśle powiązany z pracą zawodową, dlatego nasza młodzież miała okazję zapoznać się z ofertami pracy poszczególnych firm oraz porozmawiać na temat oczekiwań odnoszących się do umiejętności i kwalifikacji, jakie są stawiane potencjalnym kandydatom.

Dzień Doradztwa Zawodowego został poprzedzony oficjalnym przywitaniem gości w sali nr 016, którego dokonały pani wicedyrektor Joanna Korzeniewska oraz kierownik szkolenia praktycznego pani Elżebieta Spychała. Swoje oferty przedstawiły następujące firmy: SECO/WARWICK S.A. ze Świebodzina, Komenda Powiatowa Policji w Świebodzinie, Komenda Powiatowa Straży Pożarnej w Świebodzinie, Areszt Śledczy w Międzyrzeczu, AG Serwis Zbąszynek, Ikea Industry Zbąszynek, Phoenix Contact Wielkopolska, TFP Babimost, Emat Wolsztyn, Koleje Wielkopolskie sp. z o.o. oraz Polregio Lubuski Zakład w Zielonej Górze. W imieniu wszystkich serdecznie dziękujemy za możliwość spotkania!