bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Połowinki klas trzecich

Piątkowy wieczór – 10 listopada upłynął uczniom klas trzecich pod znakiem hucznej zabawy zwanej połowinkami. Uroczystość została zorganizowana w sali wiejskiej w Kosieczynie. Tej szczególnej nocy młodzieży towarzyszyły panie dyrektor Ewa Omelczuk i Joanna Korzeniewska oraz wychowawcy klas: p. Anna Stachowiak (wych. kl. 3A LO), p. Joanna Mewes (wych. kl. 3EM T) oraz p. Daniel Dajczak (wych. kl. 3IA T).

Połowinkowy bal rozpoczął się od przemówienia pani dyrektor, która złożyła uczniom życzenia niezapomnianego wieczoru. Nie zabrakło także głosu samych zainteresowanych. W imieniu uczestników podniosłą zabawę otworzyli: David Bimek z klasy 3A, Jakub Mazur z klasy 3EM oraz Mateusz Gałek z klasy 3IA.

Świętując półmetek swojej nauki, szykownie ubrani licealiści oraz nie mniej eleganccy uczniowie technikum poddawali się nieprzymuszonym i trwającym do późnych godzin tańcom. Radośnie bawili się do przebojów przygrywanych przez ich starszego kolegę – Dawida Mirka z klasy 4EM. Nie da się jednak ukryć, że tego rodzaju imprezy uświadamiają również to, jak czas szybko upływa. Wszak połowinki organizuje się mniej więcej w połowie nauki w szkole średniej, której koniec wyznaczają egzaminy maturalne.

Więcej zdjęć do zobaczenia na szkolnym Facebooku.