bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Mikołajki w CKZiU

Tradycyjnie 6 grudnia – w dniu imienin wszystkich Mikołajów – obchodziliśmy mikołajki. Wizyta św. Mikołaja nie ominęła naszych uczniów, nauczycieli i pracowników. Jak się okazało, każdy zasłużył swoimi uczynkami na słodki poczęstunek, nikt bowiem nie został przez Mikołaja pominięty.

Z okazji mikołajek klasa 3IA zorganizowała konkursy dla uczniów naszej szkoły na najładniej przyozdobioną świątecznymi akcentami salę lekcyjną oraz na najlepiej narysowanego św. Mikołaja. Ponadto każda klasa została zobowiązana do przygotowania świątecznych wypieków, które mogliśmy skosztować podczas długiej przerwy. Liczne zaangażowanie uczniów w zaproponowane zabawy napawa nas radością, bo wpływa niewątpliwie na integrację całej społeczności CKZiU.