bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Kamil Kromski|27-01-2023

Gwiazdkowy Konkurs Fotograficzny

W piątek 27 stycznia gościliśmy w naszej szkole uczniów z okolicznych szkół naszej gminy, którzy jeszcze przed świętami brali udział w kolejnej edycji Gwiazdkowego Konkursu Fotograficznego.

Organizowany przez panią wicedyrektor Joannę Korzeniewską konkurs – na stałe wpisany w kalendarz naszych szkolnych wydarzeń – polega na samodzielnym przygotowaniu 3 zdjęć o tematyce świątecznej. Udział w nim wziąć mogą uczniowie szkół podstawowych, a także młodzież z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II w Zbąszynku. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Coraz bliżej święta” i dziś mieliśmy okazję poznać laureatów, których prezentujemy poniżej.

Kategoria 1 – uczniowie z klas I-III:
1. miejsce: Natalia Ciećwiera (Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła w Dąbrówce Wielkopolskiej);
2. miejsce: Julia Kusior (Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła w Dąbrówce Wielkopolskiej);
3. miejsce: Nadia Ciećwiera (Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła w Dąbrówce Wielkopolskiej).
Wyróżnienia przyznano: Hannie Rolli (Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Zbąszynku), Malwinie Patrzale (Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła w Dąbrówce Wielkopolskiej) oraz Rafałowi Beresiowi (Szkoła Podstawowa im. Marcina Rożka w Kosieczynie).

Kategoria 2 – uczniowie klas IV-VIII:
1. miejsce: Bartosz Kaczmarek (Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Zbąszynku);
2. miejsce: Tomasz Ciećwiera (Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła w Dąbrówce Wielkopolskiej);
3. miejsce: Emilia Hołyńska (Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła w Dąbrówce Wielkopolskiej).
Wyróżnienia otrzymali: Julia Kaczmarek oraz Jakub Korzeniewski (oboje ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Zbąszynku).

Kategoria 3 – uczniowie CKZiU:
1. miejsce: Oliwia Kostek z klasy 1A;
2. miejsce: Weronika Cichocka z klasy 2A;
3. miejsce: Aleksandra Kaczmarek z klasy 1A.

Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie zjawili się dzisiaj wraz z opiekunami, aby otrzymać gratulacje oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę AG Serwis z Babimostu. Była to również okazja do zwiedzenia szkoły. Dużą atrakcją cieszyły się pracownie zawodowe oraz „Peron 21”, czyli nasza szkolna makieta kolejowa.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym osobom. Już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu w grudniu. Tymczasem wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych ferii.