bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Dzień Chłopaka

W bieżącym roku szkolnym Dzień Chłopaka przypadał w sobotę (30 września), dlatego jego świętowanie przełożyliśmy na poniedziałek 2 października. Z tej właśnie okazji klasa 3A przygotowała szereg atrakcji z myślą o wszystkich chłopcach z naszej szkoły.

Miłym gestem inicjującym ów dzień w poniedziałkowy poranek był słodki poczęstunek i życzenia składane na drugiej lekcji wszystkim panom. Z kolei w czasie 3 i 4 lekcji na sali gimnastycznej zorganizowany został turniej wiedzy ogólnej. Udział w nim wzięli chłopcy z poszczególnych klas. Każda miała zadanie wytypować dwóch dżentelmenów, którzy – pracując w duetach – mierzyli się z pytaniami problemowymi z różnych przedmiotów szkolnych.

Pracy chłopców przyglądało się jury w składzie: pani dyrektor Ewa Omelczuk / pani wicedyrektor Joanna Korzeniewska, pani Anna Stachowiak oraz Oktawia Obuchowska. Wyżej wymienione osoby wskazały laureatów konkursu:
3 miejsce – klasa 1AR,
2 miejsce – klasa 1A,
1 miejsce – klasa 5EM.

Reprezentanci klasy 5EM jako zwycięzcy konkursu zdobyli dla swojej klasy bon do kręgielni OSiR w Zbąszynku. Serdecznie gratulujemy!

Więcej zdjęć do zobaczenia tutaj.