bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Fotograficzne sukcesy naszych uczennic!

Niezmiernie miło nam, gdy docierają do nas informacje o mniejszych bądź większych osiągnięciach naszych uczniów i absolwentów. Z niekłamaną radością przyjęliśmy wiadomość o sukcesie dwóch naszych uczennic, które zdobyły wyróżnienie w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Portret 2020/2021. Mowa o Joannie Wróblewskiej z klasy 2B oraz Julii Bimek z klasy 3IA.

Konkurs, w którym wzięły udział dziewczyny, polegał na nadesłaniu zdjęć (wykonanych cyfrowo lub analogicznie) tematycznie związanych z portretem w szerokim rozumieniu tego słowa. Prace powinny ukazywać portret człowieka interpretowany w różnorodny sposób (np. podejście klasyczne, dokument, reportaż, portret jako eksperyment, selfie, autoportret). Fotografie dziewcząt zwróciły uwagę komisji konkursowej spośród nadesłanych 11 tysięcy prac. Tym bardziej świadczy to o ich wyjątkowości i talencie.

Serdecznie gratulujemy Joannie oraz Julii i życzymy dalszych sukcesów. Poniżej zaś prezentujemy nagrodzone zdjęcia ku uciesze pozostałych czytelników.

Prace autorstwa Joanny Wróblewskiej:

Prace autorstwa Julii Bimek: