bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Dzień Brzydkiego Świątecznego Swetra

W piątek 16 grudnia po raz pierwszy obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Brzydkiego Świątecznego Swetra. Owo święto wywodzi się z Wielkiej Brytanii, w której odbywa się co roku w trzeci piątek grudnia.

Z okazji tego dnia wszyscy chętni uczniowie oraz nauczyciele ubrali się w swoje najbardziej – mówiąc językiem młodzieżowym – kiczowate ubrania, którymi udało się wprowadzić do naszej szkoły świąteczny nastrój.

Nie był to jedyny bożenarodzeniowy akcent w tym dniu. Z inicjatywy Młodzieżowej Rady Szkoły odbył się również kiermasz wypieków, z którego dochód zostanie przekazany na zakupy dla potrzebującej rodziny w ramach corocznej akcji Szlachetna Paczka. Szczegóły na ten temat zostaną opublikowane niebawem.