bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Nasza szkoła pnie się coraz wyżej!

W dn. 9 stycznia 2020 r. opublikowano coroczny Ranking Liceów Ogólnokształcących i Techników 2020. Jego organizatorem jest magazyn edukacyjny „Perspektywy”. Badaniu podlegają następujące elementy: sukcesy w olimpiadach, matura z przedmiotów obowiązkowych, matura z przedmiotów dodatkowych i – w wypadku techników – wyniki uzyskiwane przez uczniów na egzaminach zawodowych.

Z dumą informujemy, że nasze technikum z każdym kolejnym rokiem otrzymuje coraz to wyższe noty. W tegorocznym rankingu szkoła wchodząca w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II w Zbąszynku uplasowała się na 5. miejscu jako najlepsze technikum w województwie lubuskim. W rankingu ogólnopolskim uzyskaliśmy 144. miejsce, co pozwoliło na przyznanie nam srebrnej tarczy!

To imponujący wynik, który z całą pewnością daje apetyt na więcej. Gratulacje należą się wszystkim nam – Dyrekcji, nauczycielom i uczniom. Mamy nadzieję, że zdobyta lokata przyczyni się do dalszych sukcesów i rozwoju naszej szkoły!

Szczegóły dotyczące rankingu znaleźć można TUTAJ.