bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Dzień Kobiet

W piątek w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. W tym roku organizacja tego dnia przypadła klasie 1EM1. W piątkowy poranek przyszli elektrycy i mechatronicy składali koleżankom, nauczycielkom i pracowniczkom szkoły serdeczne życzenia w imieniu całej męskiej społeczności. Wszystkie panie mogły liczyć na ciepłe słowo, słodki poczęstunek oraz na okolicznościową kartkę. Warto zauważyć, że chłopcy przygotowali je samodzielnie, własnoręcznie i z należytą starannością w ramach godziny z wychowawcą.

Na długiej przerwie ogłoszono wyniki plebiscytu na najbardziej wyjątkowe dziewczyny z najbardziej wyjątkowych, które uczęszczają do naszej szkoły. Głosowanie odbyło się kilka dni wcześniej. W drodze głosowania wyróżnione zostały Weronika Banach z klasy 2EM, Julia Fornalkiewicz z klasy 2EA oraz Oktawia Obuchowska z klasy 3A. Respondenci, którymi byli uczniowie szkoły, wyróżnili także p. Alicję Frącek jako najsympatyczniejszą nauczycielkę. Serdecznie gratulujemy wyróżnienia paniom, ale pragniemy podkreślić, że ranking to tylko zabawa. Każda z dziewcząt ma prawo i powinna czuć się wyjątkowo!

Poniżej prezentujemy z kolei nagrany film z życzeniami od chętnych śmiałków z poszczególnych klas, którzy pragnęli złożyć życzenia dziewczętom w wersji filmowej.