bip Nasza strona na Facebook

Kontrast

Zdjęcie slider CKZiU Zbąszynek

Omelczuk Ewa|04-07-2013

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

Tak jak we wszystkich szkołach, również w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013 odbyło się w dniu 28 czerwca 2013 r.

W tym roku swoją obecnością na uroczystości zaszczycili nas pan Wiesław CzyczerskiBurmistrz Zbąszynka oraz zastępca dowódcy 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Międzyrzeczu płk Zenon Brzuszko. Wizyta gości związana była z podpisywanym podczas uroczystości porozumieniem o współpracy pomiędzy naszą szkołą a 17. Wielkopolską Brygadą Zmechanizowaną oraz listem intencyjnym pomiędzy szkołą, Gminą Zbąszynek i Brygadą dotyczących współpracy w zakresie edukacji pożarniczo-wojskowej w Liceum Ogólnokształcącym od września 2013 r.

Swoją obecnością uroczystość uświetnili również sponsorzy, którzy wspierali finansowo zakup nagród na zorganizowany w miesiącu styczniu 2013 roku Turniej ZLP Winter. Wśród zaproszonych gości byli: pan Tadeusz Grychta – Martex Nądnia, pan Eugeniusz Richter – Artix Chlastawa, pani Iwona Firlej – przedstawicielka firmy Komsoft Zbąszynek oraz przedstawiciel firmy Onix. Wszystkie te osoby otrzymały podziękowania oraz odznaczone zostały tytułem Przyjaciel Szkoły. Za udzielone wsparcie finansowe dziękujemy również firmie PPHU Richter Zbąszynek oraz firmie Axxion Zbąszynek.

Zakończenie roku szkolnego to jednak czas, kiedy należałoby podsumować wyniki w nauce. I tak, najwyższą średnia ocen w szkole w bieżącym roku szkolnym oraz świadectwo z wyróżnieniem uzyskali: Małgorzata Graczyk z klasy 2 a (LO) – 5,38 oraz Radosław Kowalczyk z klasy 2 I (Technik informatyk) – 5,13. Do grona osób z wysoką średnią ocen oraz otrzymujących świadectwo z wyróżnieniem dołączyli również: Martyna Bania (klasa 1 a LO) – 4,76, Paulina Konopa (1 a LO) – 4,94, Natalia Pawlik (1 a LO) – 4,94, Natalia Rolla (1a LO) – 4,94, Hubert Kocur (1 a LO) – 5,12, Michał Letki (2 I Technik informatyk) – 5,00 oraz Adrian Mól (2 I Technik informatyk) – 5,06. Wszystkim tym osobom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych.

Gratulacje należą się również osobom, które uzyskały najwyższe średnie ocen w klasie, a są nimi: Weronika Hancyk i Angelina Rumocka (1 I Technik informatyk), Adrian Małycha (1 M Technik elektryk), Joanna Leśniczak (2 M Technik architektury krajobrazu), Jakub Fabrowski (3 I Technik informatyk), Jakub Małycha (3 M Technik mechatronik) oraz Ewelina Czajczyńska (1 W) i Iwona Janowska (2 W).

Na szczególne gratulacje zasługują również dwie osoby, które osiągnęły prawie 100 % frekwencję na zajęciach, a są to Sylwia Piechaczek (3 M Technik architektury krajobrazu) oraz Adrian Koralewski (1 I Technik informatyk).

We współzawodnictwie międzyklasowym bezkonkurencyjna okazała się klasa 1 A LO – z najwyższą średnią ocen 4,18 oraz najwyższą frekwencją 88,19%, na drugim miejscu znalazła się klasa 3 M (Technik mechatronik i architektury krajobrazu) ze średnią ocen 3,53, natomiast na trzecim miejscu ze względu na średnią ocen – 3,37 i drugie miejsce ze względu na frekwencję – 86,2 %klasa 3 I (Technik informatyk). Natomiast trzecie miejsce ze względu na frekwencję na zajęciach – 85,4 % zajęła klasa 1 I (Technik informatyk).

Wiele osób angażowało się również w działalność na rzecz szkoły, reprezentowało i promowało szkołę na zewnątrz. W tym roku szkolnym dziękujemy aż 53 osobom.

Dziękując Gronu Pedagogicznemu, wychowawcom klas oraz wszystkim uczniom za kolejny rok szkolny, życzymy udanych wakacji.

Do zobaczenia 2 września 2013 r.